whatsapp
Paket Web Tasarım - Hizmetler - SiteBayi
×

Büyük veya küçük bir işletme işletiyorsanız, bir web sitesine ihtiyacınız olabilir. Bunun birçok nedeni var, bunları özetlemek gerekirse:


1. Web siteleri potansiyel müşteriler için gereklidir.

Günümüz çağında insanlar, işletmeler hakkında bilgiye çevrimiçi olarak kolaylıkla erişebiliyor. Bir web siteniz yoksa, potansiyel müşteriniz muhtemelen bir web sitesine sahip olan rakibinize gidecek ve potansiyel müşterinizi kaybedeceksiniz.


2. Web siteleri daha geniş bir kitleye ulaşmanıza yardımcı olur.

Ne tür bir iş yürütüyor olursanız olun, potansiyel müşterilerinizin çoğu interneti aktif olarak kullanıyor olabilir. Bir web sitesine sahip olarak, onların her zaman size ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz ve internet ortamında tavsiyeyle daha geniş kitlelere ulaşırsınız.


3. Web siteleri size verileri izleme ve sonuçları ölçme olanağı verir.

Bir web siteniz olduğunda, insanların sitenizi nasıl bulduklarını, siteye geldiklerinde ne yaptıklarını, neyin satış yaptığını ve neyin çok ziyaret edildiğini izlemek için Google Analytics'i ve diğer araçları kullanabilirsiniz. Bu veriler, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını anlamak için paha biçilmezdir.


4. Web siteleri, pazarlama ve reklam kampanyaları için harika bir platform sağlar.

Web siteniz, hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak tüm pazarlama ve reklam çalışmalarınızın merkezi olabilir. Reklamınızla marka bilinci oluşturabilirsiniz ve markanızın adı geçtiğinde, insanların kafasında sitenizin canlanmasını sağlayabilirsiniz.


Web sitelerinin oluşturulmasında paket sistemi

Diğer özel tasarım hizmetleriyle karşılaştırıldığında, paket sistemi daha ucuzdur, özel tasarım istemeyen bir işletme için oldukça büyük bir avantaj sağlar.

Teklif Alın